April 2009

7. Tam a zpět

29. april 2009 at 21:06 | Temprence |  Jako jedna
Hleděli si s očí do očí a oba dva mlčeli - jeden proto, že ten druhý by mu nerozuměl a ta druhá zkrátka proto, že by se nikdy nedočkala odpovědi.

Až, po nekonečně dlouhé chvíli, odhrnul tesáky a zavrčel. A ona tomu rozuměla, i beze slov. Překročila jsi hranici. Druhé šance se nedávají.

Pokusila se vymanit z jeho těžkých tlap, ale nebylo ji to nic platné. Netrvalo dlouho a za jeho zády se ukázal další vlk.

,,Vidím, že jsi si našel kamaráda." Ušklíbla se.

15. Probuzená se sna

18. april 2009 at 14:21 | Temprence |  Jezdkyně
Co Pantalaimon ? zeptala se dračice, bez naděje na odpověď. Jakoukoliv. Její fialovomodré šupiny se na slunci leskly a oči měla bez výrazu. Maya věděla jak moc ji to bolí. Hlavně proto, že tu bolest znala a taky ji pociťovala. Nevím o něm. Odpověděla po chvíli smutným hlasem. Promiň, šeptla černovláska.

Na dračí tváři se rozlil smutný úsměv. Já tobě bych se měla omlouvat.

Chtěla něco namítnout, ale dračice byla rychlejší : Měla jsem na ni dávat větší pozor.

Není to tvoje chyba ! Pokud je to něčí chyba tak moje !

Neměli bychom se tak nesmyslně hádat. Sklonila hlavu a hlavou se dotkla dívčina čela. Maya si užívala ten pocit, avšak dračice brzy sklonila hlavu níž a dotkla se čela své Jezdkyně. Sbohem, zašeptala, aby to nikdy jiný neslyšel.

xxx

8. Zbojnice

16. april 2009 at 20:53 | Temprence |  Krok do prázdna

Na další povídání nebyl čas protože Robin začal vydávat pokyny : ,,Muchi, poznáváš ji ?" ,,Pane, jak vám to jen říct …" Začal koktat ten podivný mužík. Byl to srandovní pohled.
,,Jasmine !"


,,Ja …" Znovu začal koktat a já se znovu musela usmát. ,,JASMINE ?! ONA ?!" Robin jen přikývl a Much se zdál být zmatenější než kdykoliv před tím. ,,Kde má vlasy ?"


2. Mimozemštani v Londýně

9. april 2009 at 21:48 | Temprence |  Předposlední
Za titulku děkuji Rouge ( komu jinýmu :D )
,,Ha !"
,,Co ,Ha!' ?"
,,Věděl jsem to !"
Oba mlčeli dokud si neodkašlal. ,,To bychom měli." ,,Co bychom měli ?" ,,No … to všechno."
,,Aha," pokývala světaznalsky hlavou.
,,Nechceš jít … se mnou ?"
,,S tebou ?" Ozvala se Rose nevěřícně.
,,S náma !" Opravil se rychle.

6. Dávné kousnutí

4. april 2009 at 17:06 | Temprence |  Jako jedna
Dny plynuli. Zabydlela jsem se u Cullenů rychle. Velký podíl na tom měl i Edward. Každý den jsme byli spolu, dokonce kvůli tomu přerušil i školní docházku, což Carlisle neviděl rád. Od toho incidentu jsem neměla žádný podobný záchvat mého druhého já. Byla jsem za to vděčná.
Cullenovi mě postupně připravovali i na nástup do školy. Nevěděla jsem, co si o tom myslet. Carlisle mně sice přesvědčoval, že to je tak dobře, ale já se pořád nemohla zbavit dojmu, že to je všechno, jenom ne dobře.