April 2010

pan Sladký

27. april 2010 at 17:06 | Temprence |  Rychlé zprávy
No more candy? :(
Nelekejte se, jste tu správně. Teda pokud jste chtěli poslouchat moje nic neříkající žvásty.
tenhle úžasně a neuvěřitelně sexy vyhlížející ženatý (grrrr) pán, který na vás kouká ze záhlaví se jmenuje Jared Padalecki. Mnozí z vás ho znáte jako Deana z Gilmorových děvčat a někteří možná i jako Sama ze Supernaturalu, kde si získal mé srdce.
Ovšem tenhle vzhled je můj narozeninový dárek od Rougaleny a já jsem z něj unešená a ... prostě unešená.

BTW. - Pokud někomu nesedí, není to moje vina. Mě taky nesedí :D

Fotbalová horečka

26. april 2010 at 22:15 | Temprence
jerk
,,Víš co?!" Rozkřikla se Jenny na Deana a přitom chytla Sama za paži. ,,Jdeme na fotbal." Dean vyprskl smíchy. ,,On?" Zapíchl prst do hrudi svého mladšího bratra, ,,a fotbal?" Jenny na něj vyplázla jazyk a tím tuto debatu uzavřela.

Titulek je velký ... nosič výsledků.

24. april 2010 at 15:58 | Temprence |  Deníček
Muhaha
Po třech dnech volna, jsem absolutně odrovnaná.
Ne že bych něco dělala. Kromě toho, že jsem napsala pohled do angličtiny s tunou gramatických chyb a vypočítala tři příklady do matiky ( asi ze sta ) jsem vlastně neudělala vůbec nic.
Ale to je jedno, na svoji lenost jsem si stěžovala nechtěla.
(Mimochodem, až někdo vynalezete lék na lenost, tak řekněte!)

1. Stáří známí a neznámí

20. april 2010 at 21:28 | Temprence |  Předposlední II


Zatímco Rose se loučila s Jackie a Mickeyim, Doctor se připravoval na cestu. Znovu a znovu prsty přejížděl po všech tlačítkách TARDIS, jakoby je držel poprvé v životě.
Teoreticky vzato, je držel poprvé v životě. Aspoň těmito prsty. Zoey seděla na zemi v tureckém sedu a pročítala si průvodce řízením, kterého našla někde v útrobách lodi.
,,Přestaň se chovat, jakoby jste byli milenci," zamumlala a přetočila stránku.

Budeme se tvářit, že je tu titulek.

14. april 2010 at 20:01 | Temprence |  Rychlé zprávy
♥
Ehm,... Asi bych měla napsat nějakou omluvu či tak něco, že tu nic nepřibývá. Nemůžu říct, že mě to nemrzí, protože mrzí. Stejně jako mě mrzí ( ano, trochu egoisticky ) jak hluboko mi za poslední rok klesla návštěvnost a jak málo komentářů tu je ( Ano, děkuji Pauleen, Rouge a Sami ). Ale já jsem vždycky říkala, že mi na návštěvnosti nezáleží. Ano, nezáleží, ale potěší...

Ech, taky jsem se rozhodla zrušit povídku Rodinu. Připravuji nové ff na Doctora a v hlavě mám i ff na Supernatural. A stále čekám na Rouginu část "té naší" :P

Sam a jeho ztracená bota

9. april 2010 at 23:05 | Temprence
Sammy :) :P

Zatímco Dean si držel u ucha mobil a telefonoval s jejich starým dobrým přítelem, lovcem, jeho mladší bratr stoupnul na zářivě růžovou žvýkačku, kterou Dean hravě překročil. Potichu zaklel a odbelhal se ke kanálové mřížce, aby si ji očistil. Usilovně třel botou o mříž až do té doby, než se z hlasitým cinknutím propadla dolů, do špinavé kanalizace. I společně se Samovou botou. Dean ukončil hovor a chystal se svému bratrovi oznámit, na co všechno Bobby nepřišel. Když ale uviděl zmučený Samův obličej, rozmyslel si to a raději se zeptal, co se stalo. ,,Ztratil jsem botu," oznámil mu Sam sklesle.

Dubnové aktuálně

1. april 2010 at 12:21 | Temprence |  Rychlé zprávy
Čas běží neuvěřitelnou rychlostí a tu je prvního apríla.
Ne, nechystám si pro vás žádný rádobyvtipný žertík o rušení blogu. Podařilo se mi nachytat Rougalenu, nic víc ke spokojenosti nepotřebuji.
Takže, jak už jsem říkala tolikrát, pohodlně se usaďte a vychutnejte si další akutálně.
( vážně jsem napsala takový kec?! )