August 2011

Ze dne 2. 8. 2011

2. august 2011 at 13:20 | Temprence |  Rychlé zprávy
Tumblr_lp2mclngb41qfugkfo1_500_large

Už delší dobu se chystám napsat nějaké vysvětlující aktuálně, kterým bych zdůvodnila, jak je možné, že za poslední dva měsíce jsem přidala čtyři články, kapitoly přídávám asi tak jednou za půl roku. Ale stále jsem se k tomu nemohla odhodlat, protože vím, že musím přiznat jednu věc, kterou jsem myslela, že nikdy neudělám.
Stárnu, každý den jsem o den starší a mé myšlení se hne velkým kusem vpřed.
Pravdou je, že škola, šerm a nyní i prázdniny mě doslova vycucli a já nejsem schopná si sednou a napsat nějaký kec, stejně jako kdysi. Už mě to prostě zase tak moc nebaví.
Ráda bych psala články, i kdyby byli sebevíce nesmyslné ale v poslední době není ani chuť ani čas.
Ale co, já se s tím nějak vypořádám. Obdivuji všechny čtenáře co tu se mnou zůstali do dnešních dnů :) Ráda bych změnila layout, protože tenhle je sice krásný, ale už šíleně okoukaný a budu doufat, že společně s ním přijde nová inspirace. V hlavě mám jednu povídku, kterou bych ráda napsala. Ale to se dočtete dál....

PŘEDPOSLEDNÍ II
Tuhle povídku nestopnu ani za milion let, i když je pravda že poslední kapitolu jsem sepsala asi tak před milionem světelných let. Momentálně jsem se rozhodla dát prostě pauzu a až bude zase chvilku čas, tak se na ni znovu vrhnu. A uvidíte, jak mi to krásně půjde!

DRUHÉ ŠANCE SE NEDÁVAJÍ
Tuhle povídku bych ráda chtěla už dopsat a potom celou úplně od začátku přepsat, protože je tak nesmyslná, až se mi z toho chce brečet. No uvidíme, jak to všechno dopadne. Každopádně novou kapitolu jsem dneska v brzkých ranních hodinách dopsala a další už mám zase rozepsanou. Ale vzhledem k tomu, že teď zase jedu pryč, tak aspoň budu čas si to mít hezky promyslet a ve chvilkách volna se třeba i pustit do psaní.

RE-PLAY
Na Re-play už kašlu. Snažila jsem se pokračovat dál, ale jaksi mi to prostě nejde. Takže je čas udělat nějaké nadpřirozené papá a rozloučit se s milou Carniellou, andílkem Cassem a dvěma tak docela neobyčejnými bratry Winchestři.

NARNIA: AŽ NA KONEC SVĚTA
Pravdou je, že Narnie už mě taky nebaví tak jako dřív, ale to vůbec nevadí. Tady jsem se sekla a prostě to dopíšu, i kdyby to mělo být sebehorší. Pravda, kvalita jde s další novou kapitolou zase o kousek níž, za co se stydím a všem čtenářům z celého srdce omlouvám, ale já jsem odhodlaná to prostě dopsat!

DCERA TEMNA
Což se nedá říct o mé PErcy FF. Tu taky s konečným datem platnosti ruším.

TIME
Je moje vysněná povídka, na kterou se už strašně moc dlouho chystám. Všechno to mám promyšlené, postavy vymyšlené a jediné co mě dělí od toho začít psát je právě ten zpropadený čas!

14. Klepnutí

2. august 2011 at 1:37 | Temprence |  Druhé šance se nedávají
Druhance.jpg picture by tempren-ce

Utíkala jsem jako o život, jakoby mi za mnou hořelo. Byla jsem nadopovaná tolika prášky, že jsem vážně nic necítila. Žádnou únavu.
Jediné, co jsem věděla, byl fakt, že musím vidět Rafaela. Teď, hned!
Zmateně jsem se ptala lidí na cestu, někteří na mě blbě hleděli, někteří se mi snažili poradit, jiní mi říkali, že nic neví. Ale to mi bylo jedno.
V ruce jsem křečovitě držela mobil a držela se podle Ciařiných instrukcím, která zůstala společně s Charlottou na bazéně.