December 2011

Hon na život

31. december 2011 at 14:26 | Temprence
Tumblr_lvh72icoop1qjf357o1_500_large

Dávám si kolečko, které jsem skromně pojmenovala jako "Nejlepší epizody Supernaturalu EVER". To se samozřejmě muselo podepsat na mém zdraví a v mé hlavičce novu vyskočil nápad na časem zapomenuté FF "Rodinná kletba", které jsme psali s Rougie dohromady. Ne, nezačala jsem ji psát znovu, jenom jsem si vypůjčila sůj charakter, drobnou Jenny Johnson a zasunula jsem ji do jedné povídky, kterou jsem stvořila.
No, šlo mi o zachycení atmosféry. Pokusila jsem se popsat všechnoto, co je mezi Samem a Jenny, ale nejsem si jistá, jestli se mi to povedlo. Jak říkám - popsat city nikdy asi nebude moje silná stránka...

Mapa Blogu

26. december 2011 at 11:33 | Temprence
TOHLE
TAMTA
TAMTO
TOHLETO

4. Hotelový komplex

4. december 2011 at 23:14 | Temprence |  Něco jako sen

To, že jedeme v autě, se nedalo téměř postřehnout. Krajina kolem neubíhala, protože jsme byli chráněni černými, tmavými skly. Motor klidně předl, jako kdybychom celou dobu stáli v zácpě, což klidně mohla být pravda, vzhledem k hodině, jaká právě byla. Připadala jsem si mnohem více pohodlněji, než kdybych seděla na pohovce v našem pokoji.
Chuck měl ruku položenou na mém stehně a jemně mě hladil. Připadala jsem si jako v sedmém nebi a jeho dotyk i přes vrstvu džínoviny, ve mně vyvolával příjemné mrazení.